Ļaudis iesmej par Kaspara Kambalas iesaistīšanos politiskajā lauciņā

basketbols
Interesanti

Ļoti plašu un skaļu reakciju sociālajos tīklos radījusi negaidīta ziņa, ka Latvijas izbijušais basketbola zvaigzne Kaspars Kambala ir pieņēmis lēmumu kļūt par politiķi, pievienojoties partijai “KPV LV”, un dara to tieši vēlēšanu gadā neilgi pirms pašām vēlēšanām. Informācija, kādu pats Kambala ierakstījis savā Facebook profilā, izsaukusi sabiedrībā divējādas sajūtas, kur ir gana daudz atbalstītāju, un tāpat arī nievātāju, izsmējēju un naidīgi noskaņoto cilvēku, kas nesmādējuši vārda brīvību un paņirgājušies par garā vīrieša lēmumu.

Ko par to saka Kaimiņš?

“KPV LV” partijas izveidotājs un līderis, pašreizējās Saeimas deputāta vietas ieņēmējs Artuss Kaimiņš informēja, ka tā ir taisnība, un ka partijas birojs saņēmis Kaspara Kambalas iesniegumu par vēlmi iestāties “KPV LV”. Taisnības labad jāteic, ka uz jautājumu, vai Kaspars Kambala pats kandidēs arī oktobra sākumā paredzētajās Saeimas vēlēšanās, Artuss Kaimiņš atbildējis izvairīgi, sakot, ka visu paredzēto Saeimas vēlēšanu kandidātu vārdi tiks nosaukti jūlija mēneša beigās.

Kaspara Kambalas emocionālā vēsts vietnē Facebook

Savu lēmumu par pievienošanos “KPV LV” partijas dalībnieku rindām Kaspars Kambala visai emocionāli publicējis sociālā tīkla Facebook laika joslā, sakot, ka nestāvēs malā, kad viņa tauta tiek sista. Viņš brauks mājup un palīdzēs savai mīļotajai valstij, jo redz, ka Latvija tiek pārvērsta par represīvu un negodīgu valsti, kas politisko uzskatu dēļ cilvēkus liek cietumos, kā arī jauniešus izsauc uz pratināšanām tādēļ, ka sociālajā tīklā Youtube ievietota dziesma, un tas viss izskatās precīzi kā čekas laika izrēķināšanās ar taisnības cīnītājiem. Viņš arī aicina visus, kam rūp sava un valsts nākotne, pievienoties palīgiem, lai visi kopā varētu aizstāvēt gan taisnības cīnītājus, gan pašu valsti. Un ziņas beigās Kambala ir minējis, ka viņš pievienojas “KPV LV” partijas rindām un dodas politikā. Šī ziņa sociālo tīklu lietotājus un Kaspara Kambalas sekotājus sasniedza pirmdienā, 23. jūlijā.

Nekaunīgie latvieši

Kā jau vienmēr, soctīklos asprātīgo “cepinātāju” netrūkst – viņi nelaida garām iespēju iedvesmoties no Kaspara Kambalas emocionālās ziņas par pievienošanos politiskajam spēkam un izsmiet izbijušo Latvijas basketbolistu visos iespējamajos veidos, pat ar visai bezkaunīgiem un ļauniem “uzbraucieniem”, kas apšauba Kambalas prāta spējas.

Dziesmu svētki
Interesanti
Vējonis skaidro Dziesmu svētku uzrunas misēkli

Vēl joprojām mieru nerod ap Latvijas prezidenta Raimonda Vējoņa Dziesmu svētku noslēguma koncerta uzrunu sacēlusies kņada. Vējonis gan saņēmis asu kritiku, gan arī saprotošo cilvēku atbalstu, un beigu beigās pats ir nācis klajā ar skaidrojumu, kas tad īsti atgadījās uzrunas laikā. Kā jau zināms, Raimonds Vējonis Dziesmu svētku noslēguma koncerta …