Kredītlīnija – aizdevums ērtākai ikdienai

Kredītlīnija
Reklāmraksti

Neatkarīgi no kredīta summas, aizņemšanās ir nopietns finanšu darījums, tāpēc nav brīnums, ka cilvēki meklē pēc iespējas elastīgākus aizdevuma nosacījumus. Ātrais kredīts un patēriņa kredīts ir aizdevumi ar fiksētām ikmēneša iemaksām, kas ne vienmēr ir ērti. Savukārt kredītlīnija nodrošina iespēju pielāgot aizdevuma atmaksu savām finanšu iespējām. Lasi tālāk un uzzini, kādas ir kredītlīnijas priekšrocības un kur meklēt labākos piedāvājumus!

Kas ir kredītlīnija?

Kredītlīnija online ir patēriņa kredīta paveids, ko var atmaksāt ilgtermiņā. Atšķirībā no ātrā kredīta, kredītlīniju var izmantot ne tikai neatliekamiem tēriņiem, bet arī apjomīgākiem pirkumiem un nopietniem mērķiem, jo kredītlīnijas kredītlimits ir ievērojami lielāks nekā aizdevumam līdz algas dienai.

 

Salīdzinot kredītlīniju ar patēriņa kredītu, var secināt, ka kredītlīnijai ir mazāks ikmēneša maksājums, taču ikvienam aizņēmējam ir tiesības veikt lielākas iemaksas un segt parādsaistības ātrāk. Kredītlīnijas lietotājs var palielināt aizdevuma summu sava kredītlimita ietvaros, tāpēc kredītlīnija var būt parocīgāks risinājums situācijās, kad nav precīzi zināma nepieciešamā aizdevuma summa.

 

Ārstēšanās un mājokļa remonts ir izplatīti, taču nebūt ne vienīgie kredītlīnijas noformēšanas iemesli. Ikviens cilvēks var patstāvīgi novērtēt, vai kredītlīnija ir viņam piemērots risinājums. Aizņemšanos var apsvērt, ja:

 • potenciālam aizņēmējam ir regulāri ienākumi un aizdevumam atbilstoša maksātspēja;
 • nauda ir vajadzīga nopietniem tēriņiem, nevis izklaidei un impulsīviem pirkumiem;
 • aizņēmējs atbilst kreditoru pamatprasībām: vecums, Latvijas pilsoņa vai pastāvīgā iedzīvotāja statuss, kredītvēstures statuss u.tml.

Īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums?

Jaunākais produkts fizisko personu kreditēšanas nozarē ir ātrais kredīts, kas var pārtapt par kredītlīniju. Šāda aizdevuma darbības princips ir ļoti vienkāršs:

 • aizņēmējs piesakās īstermiņa aizdevumam ar atmaksas termiņu 30 dienas;
 • tuvojoties kredīta termiņa beigām, aizņēmējs var izvēlēties vienu no diviem variantiem – vai nu atmaksāt kredītu pilnā apjomā, vai nu sākt veikt minimālās ikmēneša iemaksas, norēķinoties ar kreditoru 6, 12 vai 24 mēnešu garumā;
 • izvēloties atmaksāt kredītu ilgtermiņā, nav jāparaksta nekādi papildu līgumi un jāmaksā papildu komisijas – izvēli var veikt maksājuma veikšanas brīdī.

 

Elastīgi kredīta atmaksas nosacījumi palīdz aizņēmējam izvairīties no parādu veidošanās un no kredīta termiņa pagarināšanas. Ātrais kredīts, ko var izmantot arī kā kredītlīniju, ir Vizia kreditora piedāvājumā. Vizia klienti ar atbilstošu maksātspēju var aizņemties līdz 2000 eiro un atmaksāt aizdevumu 1, 4, 6, 12 vai 24 mēnešu laikā. Vizia pakalpojumiem iespējams pieteikties tiešsaistē un Swedbank, SEB, Citadele, Luminor un Norvik banku klienti saņem aizdevumu 15 minūšu laikā.

 

Vizia ir populārs aizdevējs, taču vienmēr ir labi salīdzināt vismaz trīs – četrus kreditorus. Netērē laiku, salīdzinot kredītlīnijas patstāvīgi, tā vietā izmanto speciālu tīmekļa vietni – NetCredit.lv!

Labākā nebanku kredītlīnija Tavām vajadzībām

Kredītu salīdzināšanas platformā NetCredit.lv ir apkopota informācija par visiem nebanku aizdevumiem Latvijā. Platformas lietotāji var iepazīties ar kredītlīnijas izmantošanas noteikumiem, uzzināt, kādās situācijās tā ir lietojama un kādi nebanku kreditori to piedāvā. NetCredit.lv platforma ir radīta potenciālu aizņēmēju izglītošanai un pieejama pilnīgi bez maksas.

 

Platformas lietotājiem ir pieejami:

 • parocīgas kredītlīniju un citu aizdevumu salīdzināšanas tabulas;
 • detalizēti kreditoru profili;
 • autentiski aizņēmēju stāsti un atsauksmes;
 • dažādi kredītu atlases filtri.

 

NetCredit.lv kredītlīnijas var salīdzināt pēc:

 • kredītlīmita;
 • maksimālā atmaksas termiņa;
 • procentu likmes;
 • aizņēmēju vecuma robežām;
 • papildu prasībām aizņēmējiem (kredītvēstures statuss, darba vieta u.tml.).

 

Ja papildu nauda ir nepieciešama nekavējoties, kredītlīnija var palīdzēt tikt galā ar visdažādākajiem ikdienas sarežģījumiem. Ienāc NetCredit.lv un uzzini vairāk par Vizia kredītlīniju un citiem finanšu pakalpojumiem!

Galds ar krēsliem
Reklāmraksti
Dārza mēbeles no koka – padomi to pareizai kopšanai

Foto: Shutterstock.com Dārza mēbeles, kas ir ražotas no koka, iederas kā uz balkona dzīvokļu mājā, tā arī labiekārtotā dārzā pie savrupmājas. Koks, lai gan ir dabisks materiāls, ir visai prasīgs, ja vēlies, lai mēbeles kalpotu vairākas sezonas, izskatoties tikpat jaunas kā pirmajā dienā. Tieši tādēļ ņem vērā šos padomus! Ikdienas …

Dārznieks
Reklāmraksti
6 tipiski un neparasti veidi, kādos ir izmantojama siltumnīca

Foto: Shutterstock.com Vai esi kādreiz devies pastaigā pa pilsētas nomali, un ļāvis savam ceļam vest cauri privātmāju rajonam? Vai varbūt Tev patīk pastaigāties pa nelieliem lauku ciemiem, izbaudot dabas tuvumu ciema centrā un cilvēku patiesumu un nesamākslotību? Un vai esi pamanījis, ka vairumam māju netālu slejas dažādu formu, materiālu un …

Reklāmraksti
Lietoti auto – mīti un patiesība

Foto: Shutterstock.com Ir pienācis laiks iegādāties jaunu auto? Izvēle kā parasti ir starp dārgāku jaunu auto un mazlietotu vai lietotu auto. Ir diezgan liela iespēja, ka ņemot vērā jauno automašīnu cenas, Tu apsver domu par kādu no pēdējiem diviem variantiem. Tomēr lietoto auto tirgu ieskauj virkne mītu, kurus apskatīsim un …