Hercogiene Megana saskaras ar radinieku naidu un publisku nomelnošanu

Nomelnošana
Slavenības

Jau tajā pašā mirklī, kad visas plašās pasaules acīs un ausīs nonāca informācija par Lielbritānijas prinča Harija tuvajām attiecībām ar tajā laikā vēl aktīvu aktrisi Meganu Mārklu, dāmas radinieki un ģimene naida un skaudības vadīti visos iespējamos veidos mēģināja panākt to, lai Meganas attiecības ar princi Hariju izjuktu, mēģinot katastrofāli sabojāt Meganas reputāciju. Un joprojām, pat pēc kāzām un nonākšanas karaliskās ģimenes lokā un titula “Saseksas hercogiene” iegūšanas joprojām viss ir pa vecam un nekas ne pavisam nav mainījies – amerikāņu bijušās aktrises radi joprojām turpina publiski celt neslavu un “mazgāt netīro veļu”.

Ļaunā pusmāsa kā no pasakas par Pelnrušķīti

Ar neticami ļauniem, skarbiem, un necieņas pilniem izteikumiem gluži kā pasakā par Pelnrušķīti vienmēr ir izcēlusies bijušās aktrises pusmāsa Samanta no tēva puses, kura jau pašā prinča Harija un Meganas attiecību sākumā piedraudēja atklāt visai plašajai pasaulei savas ne pārāk mīlētās pusmāsas patieso seju, turklāt Samanta Meganu publiski mēdza noliet ar samazgām, saucot viņu par augstprātīgu, savtīgu un nevērīgu pret pašas mīļoto ģimeni.

Ābols no ābeles tālu nekrīt jeb kāds tēvs, tāda meita

Izrādās, arī Meganas ex. Mārklas tēvs Tomass nav nosaucams par mīlošu papuci savai nu jau laimīgi precētajai meitai. Īsu brīdi pirms Meganas un Harija kāzām atklātībā nonāca informācija, ka Tomass slepeni ir sadarbojies ar paparaci un ieguvis pamatīgu peļņu no neīstiem, iestudētiem, safabricētiem foto attēliem. Pašā sākumā bija paredzēts, ka Meganas tēvs Tomass meitu pats personīgi vedīs pie altāra, lai nodotu jaunā vīra rokās, taču tad negaidīti vīrietis mainīja savu lēmumu. Pēc neilga laika Tomass tomēr atkal pārdomāja, ka tomēr vedīs meitu pie altāra, taču nepagāja ne mirklis, kad viņš negaidot informēja, ka uz meitas kāzām neieradīsies, jo esot pārdzīvojis sirds operāciju.

Nepagurstošs interviju dalībnieks

Tomass dažādās intervijās ārzemju medijiem ir teicis, ka ar Meganu neesot runājis jau no viņas kāzām ar princi Hariju, kuras notika maijā. Iepriekšējās nedēļas beigās intervijā laikrakstam “The Sun” viņš teicis, ka Lielbritānijas karaliskā ģimene ir absolūti norobežojusi viņu no meitas dzīves. Tomass pieņēmis lēmumu turpināt piedalīties mediju intervijās līdz brīdim, kad beidzot Megana, kas viņu ignorējot,  viņam dos kādu ziņu.